HANDOM Nieruchomości

Szanowni Państwo,

Biuro Nieruchomości HANDOM jest firmą, która swoją wiedzą merytoryczną z zakresu ekonomii i prawa oraz 19-letnim doświadczeniem zawodowym, pragnie zagwarantować Państwu obsługę ponad standardy istniejące na rynku nieruchomości. To oddany, profesjonalny zespół fachowców dogłębnie analizujący Państwa potrzeby, działając z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem.

Nasze główne atuty to:
– działamy odpowiedzialnie i dbamy o bezpieczeństwo naszych kontrahentów
– działamy kompleksowo (na stałe współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz bankami)
– na bieżąco śledzimy tendencje na rynku i zmieniające się potrzeby Klientów
– kładziemy szczególny nacisk na profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie naszych pracowników, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej wymagające życzenia naszych Klientów
– działamy razem z Klientem – jego interes jest naszym interesem
– jesteśmy z Państwem podczas całego procesu negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania
– w pełni rozumiemy wagę i znaczenie decyzji podejmowanych przez naszych Klientów przy zawieraniu transakcji. Dlatego jesteśmy lojalni i dyskretni w stosunku do każdego Klienta i surowo przestrzegamy tajemnicy handlowej.

Posiadamy licencję zawodową z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 5072 nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa I Rozwoju Miast.

Służymy pomocą przy pośrednictwie sprzedaży, kupnie i najmie:
– mieszkań,
– domów,
– gruntów
– oraz nieruchomości komercyjnych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną realizowanych transakcji.
Jako członkowie Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Poznańskiego Stowarzyszenia Pośredników i Organizatorów Rynku Nieruchomości pozostajemy do dyspozycji w przekonaniu, że będziemy mogli przyczynić się do Państwa sukcesów. Każdemu zainteresowanemu służymy swoją pomocą i fachowym doradztwem, czerpiąc satysfakcję z pozyskania Państwa zaufania i mając nadzieję, że Państwo również będą usatysfakcjonowani korzystając z usług naszej firmy.

Z przyjemnością rekomendujemy Państwu nasze usługi.
Zapraszamy do współpracy.